header background

Kotisivujen ylläpito

Kodulehe hooldus on eriti hädavajalik, kui juba Saate kirju oma veebimajutajalt ja erinevatelt IT firmadelt, seoses kodulehe süsteemi aegumisega! 

Vaid üks samm töökindlama kodulehe suunas, kodulehe hooldusteenus soodsalt ja kiirelt. Isegi kui koduleht on loodud aastaid tagasi ning seisnud uuendamata, siis meie juures saate selle täiesti korda. Pakume “Kodulehe hoolduse” täislahendust ning süsteemi kaasajastamist uusimale tasemele. Lisaks juhime tähelepanu puudustele, mis kodulehel võivad tekkida olnud (nt Google Maps ei tööta, seadusest tulenevalt peab olema GDPR moodul ja tingimused, üleval nurgas on Not secure / Pole turvaline jne) – kõik need saavad korda meie “Kõik ühes” kodulehe hooldusteenuse raames. Kodulehe uuendamine wordpress baasil. 

“Kõik ühes” kodulehe hooldus:

Kõik vajalik ühe korraga.

  • Uusim WordPress versioon
  • Moodulite uuendus: 1. Tasuta moodulid 2. Tasulised moodulid (kui kliendil on litsentsid olemas või on valmis ostma uued litsentsid tasulistele moodulitele)
  • Theme uuendus: 1. Tasuta Theme’i uuendus 2. Tasulise Theme’i uuendus (kui kliendil on litsents olemas või on valmis ostma uue litsentsi tasulisele Theme’le)
  • Kodulehele HTTPS sertifikaadi lisamine ning HTTPS seadistamine (kõigil populaarsematel serverimajutajatel on Let’s Encrypt sertifikaadi loomise ja automaatsete uuendamiste võimalus TASUTA olemas / Mõnel juhul – nt Telia puhul – on serverimajutajal see sertifikaadi kasutamine lisatasu eest)
  • Serveriseadistuste kontrollimine ning vajadusel uuendamine (kodulehe seadistamine kasutama uusimat PHP ja SQL versiooni, mida serverimajutaja võimaldab)
  • Kodulehe vigade parandamine (nt Google Maps ei tööta; mõni element läheb uuendustega paigast ära; piltide laadimisel/kodulehel kuvades PopUp avanemine jm tekkivate vigade likvideerimine jne)
  • Kodulehele varukoopiamooduli seadistamine, et alati oleks võimalik vajadusel taastada kodulehest varukoopiaga tehtud versioon. *
  • Kodulehele lisaturvalisuse mooduli lisamine (Failide kaitsmine viiruste eest) ning peamiste WordPress ründekohtade turvamine. *

* Tegemist on tasulise mooduliga, millega ei kaasne kliendile eraldi litsentsi. Kasutada saab seda ilma probleemideta ning soovi korral võib soetada endale iseseisva litsentsi või kasutada meie haldusteenust, mis sisaldab kõiki tasulisi mooduleid, Theme’i ja igakuist uuendamist. Kodulehe uuendamine on vajalik igakuiselt.

Kodulehe uuendamine.

Tihti inimesed arvavad, et minu väikese liiklusega kodulehte küll keegi ründama ei tule. Tegelikult toimuvad automatiseeritud rünnakud otsingumootorite poolt indekseeritud veebilehtedele pidevalt.

Meie poole pöördutakse tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks ohuks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need turvariskid kergesti ennetatavad.

Kodulehe hooldamine algab uuenduste tegemisest. WordPressi tuleb uuendada vähemalt iga paari kuu tagant, kuna selle uued versioonid parandavad vigu ja turvaprobleeme. Kõige olulisem ongi WordPressi uuendamine turvalisuse aspektist.

Jokainen verkkosivusto tarvitsee jatkuvaa ylläpitoa ja päivityksiä

Autamme pitämään kotisivujen tuoreena.

Tarjoamme meitä kotisivujen ylläpito hõlmab lisatud rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist. Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisaks aitame vajadusel teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii, tooted jne).

Lisaks pöördutakse meie poole tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks mureks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need riskid kergesti ennetatavad.

CasperDisain kodulehe hooldusteenus aitab hoida kokku ka Sinu väärtuslikku aega 😉

Verkkosivusto tarvitsee jatkuvaa huomiota,

sen markkinointisuorituskyvyn ja luotettavuuden varmistamiseksi. Älä jätä verkkosivustoasi valvomatta, ota meihin yhteyttä, niin pidämme verkkosivustosi turvallisena ja luotettavana.

Kodulehe hooldus, kodulehe hooldusteenus, hooldus, Kodulehe hooldus Tallinnas

Kotisivujen ylläpito

PROSESSI

1. Ohjelmistopäivitys

WordPress-sisällönhallintajärjestelmä on yleisimmin käytetty maailmassa, ja on monia ohjelmistopäivityksiä, jotka on ladattava.

2. Moduulien päivittäminen

On myös tarpeen päivittää säännöllisesti verkkosivuston moduuleja (laajennuksia) eri toimintojen tarjoamiseksi.

3. Kotisivun varmuuskopiointi

On useita syitä, miksi verkkosivuston kopio on palautettava. Yksi osa verkkosivuston ylläpitopalvelua on kopion tekeminen verkkosivustosta

Takaisin alkuun
Sivuston luominen

Käytä tarjouskoodia ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee sivulta, voit saada majoitusta verkkosivustolle 3 kuukaudeksi ILMAISEKSI!