header background

Kotisivujen ylläpito

WORDPRESS KODULEHE HOOLDUS

WordPress on maailma populaarsem vabavaraline sisuhaldussüsteem, mis on pidevas arenduses ja arengus. Sellest tulenevalt väljastatakse sellele tihedalt uuendusi, mis pakuvad kasutajatele lisafunktsionaalsust, lapivad turvaauke või parandavaid pisivigu. See tähendab omakorda seda, et WordPressi tuleb ka tihendalt ise uuendada, et need ka oma veebile jõuaksid. Seejuures uuenda tuleb ka WordPressis kasutatavaid pistikuid (pluginid).

MIKS ON HOOLDUS VAJALIK?

Olles maailma populaarseim vabavaraline sisuhaldussüsteem, saades peaaegu iga kuu uuendusi kõlab ju hästi. Paraku on ka sellel oma hind. WordPress on sihikul paljudel pahalastel, kes üritavad leida turvaauke, mille kaudu võiks WordPressile ligipääsu saada. Hiljem seda kaudu levitada spämmi või halvimatel juhtidel isegi välja pressida raha. Selle vältimiseks tuleks hoida WordPress uuendatud ja turvalisena.

Teine oluline põhjus on kaasaegsus ja hilisemad ühilduvuse probleemid. Juhul kui on WordPress ja selle pluginad on viimasel versioonil, siis ühildub ka see viimaste programeerimiskeele kui ka serveri tarkvara uuendustega. See tagab kiirema ja paremini toimiva kodulehe. Tihti on võimalik kasutada viimaseid funktsionaalsuseid, mis hõlbustavad veebilehe halduritööd.

E-POE HOOLDUS

E-poe hooldus on sama oluline kui üldise veebilehe hooldus. Korrektne hooldus tagab toimiva e-poe, mis omakorda garanteerib klientide tagasituleku ja ostlemise, mis on viimastel keerulistel kuudel olnud veel eriti oluline, et oma äri elus hoida. E-poe hooldus ei tähenda pelgalt vaid uute toodete lisamist vaid nõuab natuke rohkem tegelemist.

MIS TEGEVUSI KODULEHE HOOLDUSTEENUSEGA TEHAKSE?

 

 • WordPressi uuendusi
 • Pluginate uuendusi (sh. ka premium kui litsentsid olemas)
 • WordPressi turvalisuse tõstmine
 • Serveri PHP uuendusi
 • Uuenduste järgset veebilehe üldtestimist (front, haldus)
 • Failide ja andmebaasi varundusi
 • Andmebaasi puhastamist ebavajalikest andmetest, optimeerimist ja indekseerimist
 • Puhversüsteemi paigaldus ja kohandamist
 • Erinevaid kiirust parandavaid tegevusi
 • Veebi monitoorimist ja vigade tekkel sekkumist
 • Kiirusliku optimeerimist ja  selle jälgimist
 • SEO pisitäiendusi
 • Soovitusi veebipoe UX jms. osas kui midagi silma jääb, mis võiks oluliselt parandada veebipoe tööd

Wordpress kodulehe hooldus

Aitame Sinu kodulehe hoida värskena!

WordPress on populaarseim sisuhaldustarkvara maailmas ja seetõttu ka kõige haavatavam.

Tarjoamme meitä kotisivujen ylläpito ja E-poe hooldus hõlmab rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist, PHP uuendamist ja turvalisuse tõstmist ning lisaks on tagatud kodulehe taastamine rünnaku korral.

Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisaks aitame vajadusel teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii, tooted jne).

Meie poole pöördutakse tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks mureks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need riskid kergesti ennetatavad Meie poolt pakutavas kodulehe hooldusteenuses.

CasperDisain kodulehe hooldus aitab hoida kokku ka Sinu väärtuslikku aega 😉

Verkkosivusto tarvitsee jatkuvaa huomiota,

et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Ära jäta kodulehte või e-poodi hooleta, võta meiega ühendust ja hoiame Sinu kodulehe turvalise ja töökindlana.

WordPress kodulehe hooldus, hooldus, E-poe hooldus

Kodulehe hoolduse protsess

1. Ohjelmistopäivitys

WordPress on populaarseim sisuhaldustarkvara maailmas ja seal toimub palju tarkvaralisi uuendusi, mis on vajalik lehele laadida.

2. Moduulien päivittäminen

On myös tarpeen päivittää säännöllisesti verkkosivuston moduuleja (laajennuksia) eri toimintojen tarjoamiseksi.

3. Kotisivun varmuuskopiointi

On useita syitä, miksi verkkosivuston kopio on palautettava. Yksi osa verkkosivuston ylläpitopalvelua on kopion tekeminen verkkosivustosta

Takaisin alkuun
Sivuston luominen

Käytä tarjouskoodia ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee sivulta, voit saada majoitusta verkkosivustolle 3 kuukaudeksi ILMAISEKSI!