header background

Kodulehe valmistamine

Website design
kodulehe valmistamine teeb ettevõtte turunduse tulemuslikumaks.
Kui sind huvitab korraliku veebilehe valmistamine, mis oleks mugavalt hallatav, otsingutes hästi leitav ja tooks uusi kliente, siis oled leidnud üles õige lehe. Kirjeldamegi järgnevalt kuidas sellise kodulehekülje tegemine käib.

Kodulehe tegemine, website design Pärnus ja Pärnumaal. Kodulehe tegemine Tallinnas. Kodulehe tegemise juures peame silmas kaasaegseid kujundusi ja tulemuslikku saavutust. Kodulehe tegemine Pärnus on parim viis hoida oma ettevõtte koduleht Pärnumaalastele kättesaadav. Kodulehe tegemisel vali CasperDisain

Küllap aimad, et korraliku tänapäevase kodulehe valmistamine toob nii sisukaid kontakte ja selgelt sõnastatud päringuid kui teeb turundustöö mõõdetaval moel tulemuslikumaks. Optimeerimine otsimootoritele, Tänapäeval ei ole enam küsimus selles, kas sul on veebileht olemas või mitte, vaid millise kasuteguriga see töötab. Mobiilisõbralik koduleht

Kaasaegselt mõjusa kodulehe loomine kätkeb tohutut potentsiaali. Tulemustele orienteeritud arendusjuht peaks küsima ettevõtte üldisi eesmärke silmas pidades 5 sisulist, otseselt turunduse efektiivsusega seotud küsimust: Mobiilisõbralik koduleht on kindlasti vajalik ja toob rohkem klikke kodulehele.

Kas veebilehe sisu haldus on piisavalt paindlik ja käepärane?

Milline on optimaalne kodulehekülje navigatsioonilinkide struktuur?
Mis tagab veebilehtede head kohad otsingumootorites?
Millised on kõige mõjusamad usaldusväärsust tõstvad elemendid?
Kuidas suunata veebilehekülje külastajaid konkreetsetele tegevustele?

Koduleht on iga firma ja organisatsiooni kaasaegseim otsetee klientideni, sest kõik kord internetti üles pandud tekstid, pildid ja videomaterjal on huvilistele nähtavad ja leitavad. Mõjus veebilehe sisu töötab ilma puhkepause võtmata nii päeval kui ka öösel.  Kõige vahvam on, et kord juba kodulehele saabunud külastajaid saab suunata algselt lehelt edasi tooteid ostma või teenuseid tellima. Teisisõnu, korraliku veebilehekülje tegemine aitab edendada müügitööd ja toob sellise kvaliteediga kliendikontakte, mis tõstavad märkimisväärselt töö produktiivsust kogu organisatsiooni jaoks.

Kodulehe valmistamine Sinu ettevõttele

Meie põhiliseks tegevusalaks on kodulehe tegemine. Pakume soodsaid, toimivaid ning kaasaegseid veebilahendusi. Meie tehtud lahendused on paindlikud, läbimõeldud ning praktilised. Teostame otsingumootoritele optimeerimist ning teeme Teie veebilehe internetis nähtavaks. Aitame Teil lisaks kodulehe valmistamisele ka reklaamida oma toodet või teenust.

Kodulehe tegemisel kasutame WordPressi ja Prestashop sisuhaldustarkvara,

mis on maailmas levinuimad, lihtsalt hallatav ja arusaadav tavakasutajale. Loomulikult valmistame kodulehti ka rätseplahendusena. Meie tehtud kodulehed/e-poed on kvaliteetsed, kasutajasõbralikud ning vastavad tänapäeva veebistandarditele. Mähkmetordid

Milline on hea koduleht ?

Kvaliteetselt valmistatud, mobiilisõbralik ning visuaalselt meeldiv vaadata. Kodulehe tegemise juures arvestame ettevõtte valdkonda, selle strateegiat ja eesmärke. Tugevuseks peame just seda, et iga ettevõtte jaoks läheneme personaalselt ning lähtume kliendi soovidest. Meie loodud veebilehed on nutiseadmete sõbralikud ja lihtsasti hallatavad ka mobiilis.

Peale kodulehe valmimist ei jäta me klienti üksi ja aitame vajadusel ka veebi hallata ning edasi arendada. Vaata lähemalt kodulehe hooldus ja ära jäta kodulehte omapäi.

Kodulehe tegemine WordPressiga,Kodulehtede tegemine,Veebilehe valmistamine,SEO-le optimeeritud mobiilisõbralik koduleht
Rakett kodulehe tegemine, Kodulehe tegemine Pärnus, kodulehe tegemine pärnumaal

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele

SEO

Kodulehe optimeerimine Sinu jaoks tähendab seda, et saad oluliselt rohkem külastajaid, mis omakorda võrdub rohkemate võimalustega tehingute tegemiseks. 

Kodulehe optimeerimine koosneb mitmest protsessist. Nende ühtsel koosmõjul muutub koduleht otsingumootori jaoks atraktiivsemaks ning selle tulemusena hakkab koduleht Google otsingus liikuma ettepoole. Mida paremal positsioonil on koduleht Google otsingutulemuste seas, seda rohkem klikke ja külastusi koduleht hakkab saama. Mida rohkem on külastusi, seda rohkem on reaalseid kliente.

SEO on turundustegevus, mis keskendub orgaaniliste (tasustamata) otsingumootorite tulemuste kasvavale nähtavusele. See hõlmab nii tehnilisi kui ka loomingulisi elemente, mis on vajalikud paremusjärjestuse tõstmiseks, liikluse suurendamiseks ja otsingumootorite teadlikkuse tõstmiseks.

Casper Disain pakub kodulehe optimeerimist – Aitame tõsta teie veebilehe nähtavale kohale!

Tagasi Üles
Kodulehe tegemine

Kasutades meie promokoodi ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee lehel, saate kodulehe majutuse 3.kuuks TASUTA!