header background

Tulostuspalvelut

Trükiteenused Tallinnas, Autokleebised

Trükikoda CasperDisain pakub oma klientidele kvaliteetset trükiteenust aastast 2015. Meie ettevõtte valdkonnaks on erineva trükitehnika ja järeltöötlusega toodete valmistamine. Trükiteenused Viljandis ja viljandimaal. Kliendile või koostööpartnerile teie ettevõttest esmamulje loomisel on erinevatel trükistel väga suur osa. Psühholoogiast teame, et esmamulje inimesest loob kujutluse sellest, kellega on tegemist. Kui esmamulje on millegipärast negatiivne, on seda üsna raske muuta. Seetõttu hoolitsevad inimesed tõsiselt selle eest, et esimesel kohtumisel jätta endast võimalikult positiivne mulje. Sama reegel kehtib ka firmadele.

Trükiteenused CasperDisain on pakutavate toodete valikul püüdnud arvestada erinevate ettevõtete vajadustega.

Oleme kujundanud sellest lähtuvalt trükiste valiku – arveblanketid, ümbrikud, saatelehed ja visiitkaardid. Need loovad kuvandi firma olemusest ja usaldatavusest. Lisaks sümboolikaga toodete valmistamisele on meie trükikoja tootevalikus ka trükised, mille kaudu saab otsese kontakti potentsiaalse kliendiga – voldikud, brošüürid, reklaamlehed, plakatid, flaierid ja kleebised. Trükiteenust saad oma ettevõttele tellida juba täna

Trükikoja CasperDisain tugev külg on visiitkaartide, logode, kleebiste, plakatite ja brosüüride trükkimine. 

Pakume tootelahendusi ka tähtpäevadeks ja erinevateks üritusteks

– postkaardid, kutsed, tänukirjad, tunnistused. Lisaks aitame leida teie ideele sobiva kujunduslahenduse.
Täpsema ülevaate trükikoja Auratrükk toodetest leiate alajaotustest Trükiteenused. Autokleebised on parim viis oma toote reklaamimiseks. Trükiteenused viljandis ja viljandimaal.

Tulostuspalvelut erityisesti yrityksellesi.

Tulostuspalvelut

Casper Disain haluaa olla monipuolinen joustava kumppanisi myös painopalvelujen alalla! Nopeus ja laadukas työ ovat meille tärkeitä. Meillä on moderni konepuisto ja esiintymisiä tulostuspalvelu vuodesta 2008. Suunnittelutyön lisäksi tarjoamme myös monipuolisen painopalvelun:

Tarrat, logot, käyntikortit, julisteet, julisteet, seinämaalaukset, kyltit, julisteet.

Ota rohkeasti yhteyttä, jos sinulla on jo tulostettavat tiedostot oikein muotoillut tai jos sinulla on vielä idea. Löydät nopeasti sopivan ratkaisun yhteistyössä asiantuntijoidemme kanssa.

Tarjoamme myös painatuspalveluja liike- ja mainosvaatteille:

T-paidat, poolopaidat, villapaidat, takit ja liivit, esiliinat, hatut, huivit ja solmiot, kasvonaamiot.

Koronaviruksen yhteydessä (COVID-19) laajalla levityksellä Virossa ja Suomessa, lähetämme tilatut julkaisut kotiisi / toimistoosi Smartpostilla, Omnivalla, DPD-pakettiautomaatilla tai kuriirilla.

trükiteenused, trükiteenus, trükk, trükiteenust, trükiteenused Tallinnas, autokleebised, visiitkaardi trükk

Mitä tilata meiltä

TULOSTUSTEN VALINTA

  • tarrat
  • etiketid
  • sildid
  • plakatid
  • postrid
  • bännerid
  • autokleebised
  • seinapildid
  • rullis kleebised
  • visiitkaardid
Takaisin alkuun
Sivuston luominen

Käytä tarjouskoodia ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee sivulta, voit saada majoitusta verkkosivustolle 3 kuukaudeksi ILMAISEKSI!