Spetsiaalselt Teie ettevõttele

Trükiteenused

Trükikoda CasperDisain pakub oma klientidele kvaliteetset trükiteenust aastast 2015. Meie ettevõtte valdkonnaks on erineva trükitehnika ja järeltöötlusega toodete valmistamine. Kliendile või koostööpartnerile teie ettevõttest esmamulje loomisel on erinevatel trükistel väga suur osa. Psühholoogiast teame, et esmamulje inimesest loob kujutluse sellest, kellega on tegemist. Kui esmamulje on millegipärast negatiivne, on seda üsna raske muuta. Seetõttu hoolitsevad inimesed tõsiselt selle eest, et esimesel kohtumisel jätta endast võimalikult positiivne mulje. Sama reegel kehtib ka firmadele.

Trükikoda CasperDisain on pakutavate toodete valikul püüdnud arvestada erinevate ettevõtete vajadustega.

Oleme kujundanud sellest lähtuvalt trükiste valiku – arveblanketid, ümbrikud, saatelehed ja visiitkaardid. Need loovad kuvandi firma olemusest ja usaldatavusest. Lisaks sümboolikaga toodete valmistamisele on meie trükikoja tootevalikus ka trükised, mille kaudu saab otsese kontakti potentsiaalse kliendiga – voldikud, brošüürid, reklaamlehed, plakatid, flaierid ja kleebised.

Trükikoja CasperDisain tugev külg on raamatute trükkimine. Meie tehtud tööde hulgas on ilukirjandust, luulekogusid, teatmikke, õpikuid, teadus- ja lasteraamatuid.
Toodame raamatuid kõvaköites ja liimköites (pehme köide), soovi korral ka kammköites (spiraal). Liimköiteks saame kasutada eriti tugevat PUR-liimi.

Pakume tootelahendusi ka tähtpäevadeks ja erinevateks üritusteks – postkaardid, kutsed, tänukirjad, tunnistused. Lisaks aitame leida teie ideele sobiva kujunduslahenduse.
Täpsema ülevaate trükikoja Auratrükk toodetest leiate alajaotustest Trükiteenused.

Kodulehe tegemine, Kodulehe loomine, Kodulehed, koduleht, kodulehe hooldus, e-poe valmistamine
Trükiteenus, Trükiteenused, Trükk, autokleebised
Spetsiaalselt Teie ettevõttele

Trükiteenused

Casper Disain soovib olla sinu igakülgne paindlik partner ka trükitööde alal! Teostame lisaks kujundustöödele ka mitmekülgset trükiteenust: kleebised, logod, visiitkaardid, plakatid, bännerid, seinapildid, sildid, postrid.

Võta meiega julgesti ühendust nii siis kui sul on trükki minevad failid juba korrektselt vormistatud kui ka siis kui sul on alles idee. Koostöös meie asjatundjatega leiad kiirelt sobiva lahenduse.

Kodulehe tegemine, Kodulehe loomine, Kodulehed, koduleht, kodulehe hooldus, e-poe valmistamine
Trükiteenus, Trükiteenused, Trükk, autokleebised
Valik trükiseid,

Mida meilt tellida

  • kleebised
  • etiketid
  • sildid
  • plakatid
  • postrid
  • bännerid
  • autokleebised
  • seinapildid
  • rullis kleebised