Kodulehe Hooldus.

Koduleht vajab järjepidevat hooldust, et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Sisuhalduse ja pluginate uuendamine.

Miks on wordpressi kodulehe hooldus ja tugi olulised?

Kodulehed ei ole enam ammu staatilised ja on pidevas arengus ja muutmises. Ilma jooksva hoolduse ja toeta wordpressi lehekülg muutub aegudes turvaauke täis lihtsaks rünnaku objektiks. Mitte hooldatud wordpressi kodulehel:

  • Suureneb turvaaukude oht
  • Väheneb pistik-programmide ühilduvus ja töökindlus
  • Halveneb kasutajakogemus lehel

Worpressi 2021 statistikast selgub, et vaid 46,9% wordpressil baasil tehtud veebilehtedest kasutab kõige uuemat wordpressi versiooni ja värskeimat php versiooni kasutab vaid 44,5%. https://wordpress.org/about/stats/. Häkitud wordpressi baasil veebilehtedest 61% olid lehed mida ei olnud uuendatud. 52% neist häkkimis juhtudest toimusid tänu vananenud pistik-programmidele. Just see on peamine põhjus miks wordpressi koduleht vajab järjepidevat hooldust.

Ilma korrapärase hoolduseta, võivad Teie kodulehel tekkida vead nii disainis kui funktsionaalsuses, nende tulemusena võib langeda kodulehe laadimiskiirus ja see võib sattuda pahatahtliku rünnaku ohvriks. Lisaks toob see kaasa kasutajakogemuse languse ja Teie veebileht võib sattuda otsingumootorite musta nimekirja kui ebaturvaline ja mitte usaldusväärne. Häkkimise korral võib lehekülje blokeerida ka veebimajutuse pakkuja. Selliste juhtumite vältimiseks peab Teie koduleht olema regulaarselt hooldatud, või veelgi parem – usaldage oma kodulehe hooldus ja turvalisus professionaalide kätte ning keskenduge enda äri põhitegevustele.

Ilma regulaarse hoolduseta ei saa koduleht kasutada uusi pistik-programmide ja teemade funktsionaalsusi ja parendatud jõudlust. Kasutamata jäävad ka uuendustega tulevad veaparandused mida arendajad regulaarselt välja annavad.

Meie tagame, et koduleht on turvaline ja uuendatud ajakohaselt. Igal nädalal värskendame Teie pistikprogramme, teemasid ja wordpressi, loome kodulehe varukoopiaid mida hoiustame turvaliselt pilves, teostame turvakontrolle ja palju muud. Seda kõike tehakse enamasti väljaspool tööaega, et tagada kodulehe külastajatele minimaalne häiritus. Meie hooldusteenused aitavad teid kaitsta pahatahtlike küberrünnakute eest, Jälgime pidevalt, et koduleht oleks töökorras ja varukoopiad tagavad, et teil on võimalik kiiresti taastuda mis tahes katkestusest. Hooldus ja tugipakettide loendi leiate all pool. Meie WordPressi hoolduspaketid algavad hinnaga 29 eurost kvartalis.

Mida kujutab endast wordpressi kodulehe hooldus, E-poe hooldus ja hooldusteenus?

Koduleht vajab õiget hooldust ja täiustamist, et oleks tagatud pikaajaline tõrgeteta toimimine. Teenust kasutades saate kindluse, et:

  • Teie wordpress, teema ja pistik-programmid on pidevalt uuendatud.
  • Koduleht on 24/7 monitoritud ja turvatud mitme tasandilaselt.
  • Kodulehe tagavara koopiad on turvaliselt pilves
  • Probleemide korral on alati olemas abistav klienditugi
  • Tagatud on kodulehe taastamine rünnaku korral

Tunned huvi ka otsingumootoritele optimeerimise vastu?

Kas ikka vajan WordPressi hooldus teenust?

Absoluutselt! Ehkki te ei pruugi asju lisada ega muuta, ei tähenda see, et Teie koduleht oleks staatiline. Teemad ja pistikprogrammid, millega veebileht kujundati ja täiustati, on loonud keegi teine, mis tähendab, et annate neile pistik-programmidele juurdepääsu kõige ajakohasematele ja turvalisematele valikutele. Arendajad avaldavad sageli turvaparandused ja -värskendused leitud probleemide parandamiseks ning uute vigade või ohtude kõrvaldamiseks.

Kodulehe haldus ja hooldus.

Sisuhalduse uuendamine, Pluginate uuendamine, veebilehe turvalisus

Meie poolt pakutav kodulehe ja e-poe hooldus hõlmab rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist, PHP uuendamist ja turvalisuse tõstmist.

Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisaks aitame vajadusel teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii, tooted jne).

Meie poole pöördutakse tihti viirustega nakatatud kodulehega ning peamiseks mureks on aegunud WordPress või pluginad ning ebaturbaline parool ja turvaplugina puudumine. Samas on kõik need riskid kergesti ennetatavad.

Aitame hoida kokku Sinu väärtuslikku aega, et tagada kodulehe turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Oleme usaldusväärne koostööpartner kodulehe hoolduses juba üle 10.aasta. Ära jäta kodulehte või e-poodi hooleta, võta meiega ühendust ja hoiame Sinu kodulehe turvalise ja töökindlana.

Hooldusteenus sisaldab.

Sisuhalduse uuendamine
WordPress on populaarseim sisuhaldustarkvara maailmas ja seal toimub palju tarkvaralisi uuendusi, mis on vajalik kodulehele laadida.
Veebilehe turvalisus
Paigaldame kodulehele turvamooduli tagamaks sellega rünnakukindluse, et Sinu veebileht ei nakatuks häkkerite poolt paigaldatud pahavaraga.
Pluginate uuendamine
Aegunud pluginad on kõrgeks turvariskiks Sinu kodulehel. Hoiame Sinu veebilehe pluginad ajakohasena ja pidevalt uuendatuna.
Varukoopia tegemine
On erinevaid põhjuseid, miks kodulehest on vaja koopiat ning seda on vaja taastada. Kodulehe hoolduse teenuse üks osa on backup-i tegemine.

Kliendid meist.

Paremklõpsu funktsioon on keelatud. Sisu on kaitstud!