header background

Visiitkaartide kujundamine

Visiitkaartide kujundamine

Visiitkaardi Kujundus – Visiitkaart on üks firma kvaliteedimärkidest ja mängib väga olulist rolli esmamulje jätmisel! Ilus, stiilne ja pilkupüüdev visiitkaart aitab tagada edu uute ärikontaktide loomisel ning ettevõtte presenteerimisel. Olles teinud sadu visiitkaarte on Puhas Kujunduse meeskond selles väga kogenud. Pakume oma klientidele täisteenust alates visiitkaartide kujundusest kuni nende trükini! Visiitkaart sinu ettevõttele ja brändile. 

almistame visiitkaarte paksemast paberist (300g-330g/m2) ja on väikses formaadis.

Visiitkaardi standardmõõtmeteks on 90x50mm või 85x55mm.

Visiitkaardi saab vastupidavamaks muuta lamineerides neid õhukese (32 mikronit) või pisut paksema laminaadiga (80-125 mikronit). Mati, läikiva või reljeefse laminaadi abil on võimalik visiitkaardi välimust efektsemaks muuta.

Puhas kujundus suudab visiitkaardi kujundada ka kõige nõudlikumale kliendile!

Meie igapäevatööks on erinevate visiitkaartide kujundamine ning loomine. Tasub kindlasti ka silmas pidada, et visiitkaardil ja visiitkaardil on vahe. Kõik sõltub sellest, mis eesmärgiga te visiitkaarti kasutama hakkate. Kuna meil on olemas tugev B2B ( äriline ) taust, siis usume siiralt, et suudame Teile välja pakkuda parima lahenduse. Eristume teistest teenuspakkujatest sellega, et ei paku Teile suvalist “ilusat disaini” vaid mõtleme kogu kujundusprotsessi sõltuvalt Teie vajadusest hoolikalt läbi!

Visiitkaardi kujundamine on loov protsess

Ilus, stiilne ja pilkupüüdev visiitkaart aitab tagada edu uute ärikontaktide loomisel ning ettevõtte presenteerimisel. Visiitkaardi kujundamine on loov protsess kus kliendiga arutatakse läbi koguhind ja boonused ning väärtused, mida inimene tahab oma Ettevõtluses kõige lähemalt välja tuua. Siin tulebki mängu logo, logo värvide ja visiitkaardi kujundamise kooslus ning protsess.

Visiitkaardi kujundamine, Visiitkaardid, Visiitkaart, Visiitkaartide trükk
Visiitkaardi tegemine, Visiitkaardi kujundamie, loomine ja trükk

Visiitkaardi

KUJUNDAMINE

  • Kas visiitkaart peaks tulema ühe- või kahepoolne?
  • Saadate meile informatsiooni, mis peab olema visiitkaardil kajastatud.
  • Ühe tööpäeva jooksul saadame Teile visiitkaardi kujunduse näidise.
  • Hiljem muudame kujundust seni, kuni oleme saavutanud soovitud tulemuse.
  • Lõpetuseks toimub tasumine ja failide üleandmine.
Tagasi Üles
Kodulehe tegemine

Kasutades meie promokoodi ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee lehel, saate kodulehe majutuse 3.kuuks TASUTA!