header background

Kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus on eriti hädavajalik, kui juba Saate kirju oma veebimajutajalt ja erinevatelt IT firmadelt, seoses kodulehe süsteemi aegumisega! 

Vaid üks samm töökindlama kodulehe suunas, kodulehe hooldusteenus soodsalt ja kiirelt. Isegi kui koduleht on loodud aastaid tagasi ning seisnud uuendamata, siis meie juures saate selle täiesti korda. Pakume “Kodulehe hoolduse” täislahendust ning süsteemi kaasajastamist uusimale tasemele. Lisaks juhime tähelepanu puudustele, mis kodulehel võivad tekkida olnud (nt Google Maps ei tööta, seadusest tulenevalt peab olema GDPR moodul ja tingimused, üleval nurgas on Not secure / Pole turvaline jne) – kõik need saavad korda meie “Kõik ühes” kodulehe hooldusteenuse raames. Kodulehe uuendamine wordpress baasil. 

“Kõik ühes” kodulehe hooldus:

Kõik vajalik ühe korraga.

  • Uusim WordPress versioon
  • Moodulite uuendus: 1. Tasuta moodulid 2. Tasulised moodulid (kui kliendil on litsentsid olemas või on valmis ostma uued litsentsid tasulistele moodulitele)
  • Theme uuendus: 1. Tasuta Theme’i uuendus 2. Tasulise Theme’i uuendus (kui kliendil on litsents olemas või on valmis ostma uue litsentsi tasulisele Theme’le)
  • Kodulehele HTTPS sertifikaadi lisamine ning HTTPS seadistamine (kõigil populaarsematel serverimajutajatel on Let’s Encrypt sertifikaadi loomise ja automaatsete uuendamiste võimalus TASUTA olemas / Mõnel juhul – nt Telia puhul – on serverimajutajal see sertifikaadi kasutamine lisatasu eest)
  • Serveriseadistuste kontrollimine ning vajadusel uuendamine (kodulehe seadistamine kasutama uusimat PHP ja SQL versiooni, mida serverimajutaja võimaldab)
  • Kodulehe vigade parandamine (nt Google Maps ei tööta; mõni element läheb uuendustega paigast ära; piltide laadimisel/kodulehel kuvades PopUp avanemine jm tekkivate vigade likvideerimine jne)
  • Kodulehele varukoopiamooduli seadistamine, et alati oleks võimalik vajadusel taastada kodulehest varukoopiaga tehtud versioon. *
  • Kodulehele lisaturvalisuse mooduli lisamine (Failide kaitsmine viiruste eest) ning peamiste WordPress ründekohtade turvamine. *

* Tegemist on tasulise mooduliga, millega ei kaasne kliendile eraldi litsentsi. Kasutada saab seda ilma probleemideta ning soovi korral võib soetada endale iseseisva litsentsi või kasutada meie haldusteenust, mis sisaldab kõiki tasulisi mooduleid, Theme’i ja igakuist uuendamist. Kodulehe uuendamine on vajalik igakuiselt.

Kodulehe uuendamine.

Tihti inimesed arvavad, et minu väikese liiklusega kodulehte küll keegi ründama ei tule. Tegelikult toimuvad automatiseeritud rünnakud otsingumootorite poolt indekseeritud veebilehtedele pidevalt.

Meie poole pöördutakse tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks ohuks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need turvariskid kergesti ennetatavad.

Kodulehe hooldamine algab uuenduste tegemisest. WordPressi tuleb uuendada vähemalt iga paari kuu tagant, kuna selle uued versioonid parandavad vigu ja turvaprobleeme. Kõige olulisem ongi WordPressi uuendamine turvalisuse aspektist.

Iga koduleht vajab pidevat hooldust ja uuendusi

Aitame sinu kodulehe hoida värskena.

Meie poolt pakutav kodulehe hooldus hõlmab lisatud rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist. Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisaks aitame vajadusel teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii, tooted jne). CasperDisain kodulehe hooldusteenus aitab hoida kokku ka Sinu väärtuslikku aega 😉

Koduleht vajab järjepidevat tähelepanu,

et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Ära jäta kodulehte hooleta, võta meiega ühendust ja hoiame Sinu kodulehe turvalise ja töökindlana.

Kodulehe hooldus, kodulehe hooldusteenus, hooldus, Kodulehe hooldus Tallinnas

Kodulehe hoolduse

PROTSESS

1.Tarkvara uuendamine

WordPressi sisuhaldussüsteem on üle maailma enim kasutatav ja seal toimub palju tarkvaralisi uuendusi, mis on vajalik lehele laadida.

2. Moodulite uuendamine

Kodulehel olevaid mooduleid (pluginad) erinevate funktsioonide tagamiseks on samuti vajalik regulaarselt uuendada.

3. Kodulehe varukoopia

On erinevaid põhjuseid, miks kodulehest on vaja koopiat ning seda on vaja taastada. Kodulehe hoolduse teenuse üks osa on kodulehest koopia tegemine

Tagasi Üles
Kodulehe tegemine

Kasutades meie promokoodi ”CASPERDISAIN” veebimajutus.ee lehel, saate kodulehe majutuse 3.kuuks TASUTA!