Kodulehe Hooldus.

Koduleht vajab järjepidevat hooldust, et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Sisuhalduse ja moodulite uuendamine.

Kodulehe haldus ja hooldus.

Meie poolt pakutav kodulehe ja e-poe hooldus hõlmab rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist, PHP uuendamist ja turvalisuse tõstmist ning lisaks on tagatud kodulehe taastamine rünnaku korral.

Uuendused on vajalikud nii avastatud vigade parandamiseks, kui ka funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisaks aitame vajadusel teabe sisestamisega kodulehele (blogid, uudised, tekstid, galerii, tooted jne).

Meie poole pöördutakse tihti viirusega nakatatud kodulehega ning peamiseks mureks on aegunud WordPress või moodul ning ebaturbaline parool ja tulemüüri puudumine. Samas on kõik need riskid kergesti ennetatavad Meie poolt pakutavas kodulehe hooldusteenuses.

Kodulehe hooldus/E-poe hooldus aitab hoida kokku ka Sinu väärtuslikku aega, et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus. Ära jäta kodulehte või e-poodi hooleta, võta meiega ühendust ja hoiame Sinu kodulehe turvalise ja töökindlana.

Kodulehe hoolduse protsess.

Tarkvara uuendamine
WordPress on populaarseim sisuhaldustarkvara maailmas ja seal toimub palju tarkvaralisi uuendusi, mis on vajalik kodulehele laadida.
Moodulite uuendamine
Kodulehel olevaid mooduleid (pluginad) erinevate funktsioonide tagamiseks on samuti vajalik regulaarselt uuendada.
Kodulehe varukoopia
On erinevaid põhjuseid, miks kodulehest on vaja koopiat ning seda on vaja taastada. Kodulehe hoolduse teenuse üks osa on kodulehest koopia tegemine.

Paremklõpsu funktsioon on keelatud. Sisu on kaitstud!