Trükiteenused Tallinnas, Trükiteenused Viljandis, Autokleebised

Trükikoda CasperDisain pakub oma klientidele kvaliteetset trükiteenust aastast 2015. Meie ettevõtte valdkonnaks on erineva trükitehnika ja järeltöötlusega toodete valmistamine. Trükiteenused Viljandis ja trükiteenused Tallinnas. Kliendile või koostööpartnerile teie ettevõttest esmamulje loomisel on erinevatel trükistel väga suur osa. Psühholoogiast teame, et esmamulje inimesest loob kujutluse sellest, kellega on tegemist. Kui esmamulje on millegipärast negatiivne, on seda üsna raske muuta. Seetõttu hoolitsevad inimesed tõsiselt selle eest, et esimesel kohtumisel jätta endast võimalikult positiivne mulje. Sama reegel kehtib ka firmadele.

Trükiteenused CasperDisain on pakutavate toodete valikul püüdnud arvestada erinevate ettevõtete vajadustega.

Oleme kujundanud sellest lähtuvalt trükiste valiku – arveblanketid, ümbrikud, saatelehed ja visiitkaardid. Need loovad kuvandi firma olemusest ja usaldatavusest. Lisaks sümboolikaga toodete valmistamisele on meie trükikoja tootevalikus ka trükised, mille kaudu saab otsese kontakti potentsiaalse kliendiga – voldikud, brošüürid, reklaamlehed, plakatid, flaierid ja kleebised. Trükiteenust saad oma ettevõttele tellida juba täna

Trükikoja CasperDisain tugev külg on visiitkaartide, logode, kleebiste, plakatite ja brosüüride trükkimine. 

Pakume tootelahendusi ka tähtpäevadeks ja erinevateks üritusteks

– postkaardid, kutsed, tänukirjad, tunnistused. Lisaks aitame leida teie ideele sobiva kujunduslahenduse.
Täpsema ülevaate trükikoja Auratrükk toodetest leiate alajaotustest Trükiteenused. Autokleebised on parim viis oma toote reklaamimiseks. Trükiteenused viljandis ja viljandimaal.

Trükiteenused.

Casper Disain soovib olla sinu igakülgne paindlik partner ka trükiteenuste alal! Meie jaoks on oluline kiirus ja kvaliteetselt teostatud töö. Omame kaasaegset masinaparki ja teostame trükiteenust aastast 2008.

Trükiteenused spetsiaalselt teie ettevõttele.

Teostame lisaks kujundustöödele ka mitmekülgset trükiteenust:

Kleebised, logod, visiitkaardid, plakatid, bännerid, seinapildid, sildid, postrid.

Võta meiega julgesti ühendust nii siis kui sul on trükki minevad failid juba korrektselt vormistatud kui ka siis kui sul on alles idee. Koostöös meie asjatundjatega leiad kiirelt sobiva lahenduse.

Pakume trükiteenuseid ka äri- ja reklaamrõivastele:

T-särgid, polod, pusad, joped ja vestid, põlled, mütsid, sallid ja lipsud, näomaskid.

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) laialdase levikuga Eestis saadame tellitud trükised Smartposti, Omniva, DPD pakiautomaati või kulleriga koju/kontorisse.

Mida meilt tellida
VALIK TRÜKISEID.

Kleebised / etiketid / sildid / plakatid / postrid / bännerid / autokleebised / seinapildid / rullis kleebised / visiitkaardid.

Paremklõpsu funktsioon on keelatud. Sisu on kaitstud!