Kõik kodulehe teenused
Ühest kohast.

Aitame teil meeleldi luua ettevõttele kodulehe, E-poe, logo ja visiitkaardid. Teeme teile kodulehe või e-poe, mis on hästi läbimõeldud, mobiilisõbralik ja otsingumootoritele optimeeritud. kodulehe teenused

Kodulehe Tegemine.

Oma töös kasutame enimlevinud sisuhaldustarkvara WordPress kuid loome ka rätseplahendusel kodulehti. Meie valmistatud kodulehed on kasutajasõbralikud, kergelt hallatavad, otsingumootorites lihtsalt leitavad ja vastavad tänapäeva veebistandarditele. Oleme kliendi jaoks alati olemas ja aitame vajadusel ka kodulehe hooldusega.

Mobiilisõbralik koduleht on edu alus!

Kodulehe Hooldus.

Koduleht vajab järjepidevat hooldust, et tagada nii selle turunduslik toimivus kui ka töökindlus.

Meie poolt pakutav kodulehe hooldus ja E-poe hooldus hõlmab rakenduste ja pistikprogrammide regulaarset uuendamist lehe turvalisuse tagamiseks, kodulehe tagavarakoopia(backupi) loomist ning salvestamist, PHP uuendamist ja turvalisuse tõstmist ning lisaks on tagatud kodulehe taastamine rünnaku korral.

E-poe Tegemine.

Paljud tänapäeva ettevõtted on just internetipõhised, Kui sind pole internetis, siis pole sind olemas! Nii võiks kokku võtta põhjuse, miks sul peab olema e-pood kui tahad tutvustada ja müüa oma toodet või teenust.

Parim viis oma toodet müüa olenemata asukohast. E-pood on ettevõtte müügikanal internetis, mis on ööpäevaringselt avatud.

Logo Kujundamine.

Vajad oma brändile või ettevõttele head logo?

Logo valmistamine ja kujundamine on loov protsess, teeme teile näidise, vastavalt Teie soovidele muudame seda, kuni olete tulemusega rahul. Selle tulemusel saate täislahenduse – eraldi formaadid, mõõdud ja värvilahendused, kasutamiseks veebileheküljel, firma sümboolikal, autol või mõnel muul esemel.

Visiitkaartide
Kujundamine.

Visiitkaardi kujundamine on loov protsess.

Ilus, stiilne ja pilkupüüdev visiitkaart aitab tagada edu uute ärikontaktide loomisel ning ettevõtte presenteerimisel. Visiitkaardi kujundamine on loov protsess kus kliendiga arutatakse läbi koguhind ja boonused ning väärtused, mida inimene tahab oma Ettevõtluses kõige lähemalt välja tuua. Siin tulebki mängu logo, logo värvide ja visiitkaardi kujundamise kooslus ning protsess.

Trükiteenused.

Trükiteenused spetsiaalselt teie ettevõttele.

Casper Disain soovib olla sinu igakülgne paindlik partner ka trükiteenuste alal! Meie jaoks on oluline kiirus ja kvaliteetselt teostatud töö. Omame kaasaegset masinaparki ja teostame trükiteenust aastast 2008. Teostame lisaks kujundustöödele ka mitmekülgset trükiteenust:

Kleebised, logod, visiitkaardid, plakatid, bännerid, seinapildid, sildid, postrid.

Paremklõpsu funktsioon on keelatud. Sisu on kaitstud!